Obavijest ravnatelja

Autor: Zlatko Volarević, 19. 3. 2020.

Obavijest o Nastavi na daljinu

Nastava na daljinu nove obavijesti!

Odlukom Vlade RH od 19.ožujka stupa na snagu odluka o radu od kuće i za nastavnike u školama. Budući da nastave za sada neće biti do 19.travnja nastavnici će biti u kontaktu preko Škole na daljinu sa učenicima i roditeljima koji pomažu učenicima da prate nastavu. Ukoliko dođe do zagušenja sustava i nemogućnosti pristupa istom, molimo za strpljenje jer se to može dogoditi zbog preopterećenja sustava ali to obično ne traje predugo. Još jednom molim učenike koji se nisu logirali u školske timove da to učine jer bez toga ne mogu pratiti zadatke koje im šalju nastavnici. I dalje učenici mogu pratiti programe za školu na HTV3 za razrednu i preko Sportske televizije gradivo predmetne nastave od 5-8 razreda. Kada nastavnici virtualno zadaju zadatak učenicima oni su dužni u roku 24 sata odgovoriti na zadani zadatak. Apeliram na učenike da se ponašaju kulturno i pristojno na mrežama  jer svaka napisana riječ se kontrolira od školskog administratora i službi koje su zadužene za kontrolu komunikacija učeničkih timova. Želim vam puno uspjeha u virtualnim učionicama i brzi povratak u školske klupe i uobičajenu nastavu.

Za sve informacije i pomoć oko nastave možete se javiti na  telefon 020 752 020.

ravnatelj

Zlatko Volarević